LKF


 


Licenzes un sertifikāti LKF


Čempionāti ar LFK līdzdalību


WAKO - GAISF biedrs


Tiesnešu sastāvs LFK


Valde


Dokumenti


Federācijas sportistu reģistrs


Federācijas izlašu sastāvs


Sporta speciālistu licencēšana


Federācijas kontakti
 
 
WAKO

Visiem zināms, ka cīņas mākslas pasaulē kikbokss ir kļuvis par vienu no vadošajiem un populārākajiem sporta veidiem. Īpašu popularitātes pieaugumu kikbokss ieguva ar K-1 translāciju (viens no virzieniem kikboksā) . Japāna kikbokss ir vispopulārākais cīņas mākslu veids apejot tādus, kā karatē, džudo un pat sumo.

Tagad pastāv daudz organizāciju ar skaļiem nosaukumiem Pasaules, Eiropas vai nacionālas organizācijas. Vissenākās un visaktīvākās kikboksa organizācijas, kuras jau pastāv vairāk nekā 35 gadus ir WKA, IAKSA, WAKO.

Šīs organizācijas, apkopojot pieredzi, vairāk nekā 35 gadus, pieteikušās pievienoties starptautisko sporta federāciju ģenerālai asociācijai (GAISF). 2006. gada 7. aprīlī WAKO kļuva par GAISF biedri, vienīgā kikboksa organizācija pasaulē. Tāda veidā kikbokss kļuva par pirms olimpisku disciplīnu. Daudzas lielas organizācijas ir iestājušies WAKO biedrībā, pati lielāka organizācija IAKSA apvienojās kopā ar WAKO.

Latvijā kikbokss jau pastāv un attīstās 15 gadus. Latvijas kikboksa federācija (LFK, prezidents V.Černigovs) ir ekskluzīvais WAKO pārstāvis Latvijā. Kopš 2004. gada Latvijas IZM Sporta Departaments atzina LKF (licenzē Nr089) kā vienotu organizāciju , kura var rīkot Latvijas čempionātu , sportistu attestāciju, treneru, tiesnešu, kā arī veidot Latvijas nacionālo izlasi Eiropas un Pasaules mēroga sacensībām. Federācijas sastāvā ir 17 klubi no visas Latvijas.
Ja jūs gribat saņemt vairāk informācijas , rakstiet mums uz wakolat@inbox.lv 

LATVIJAS KIKBOKSINGA FEDERĀCIJA
Brīvības gatve 197, korpuss 36, ofiss 202, Rīga LV-1039, Latvija
Tālr.: (+371) 26226838
E-pasts: , Internets: www.wakolat.lv