LKF


 


Licenzes un sertifikāti LKF


Čempionāti ar LFK līdzdalību


WAKO - GAISF biedrs


Tiesnešu sastāvs LFK


Valde


Dokumenti


Federācijas sportistu reģistrs


Federācijas izlašu sastāvs


Sporta speciālistu licencēšana


Federācijas kontakti
 
 
Latvijas kikboksinga federācija
Latvijas Kikboksinga federācija (LKF) ir WAKO-World Association of Kickboxing Organisation eksluzīvs pārstāvis Latvijā. Federācijas vadītāja ir Darja Strutinska ( 1 dans kikboksa).
LFK jau daudzus gadus ir galvenais iniciators, veidojot ciešas partnerattiecības ar Pasaules karatē do federāciju.
Federācijas audzēkņu skaits tikai Rīga ir vairāk nekā 1000 ņemot vērā faktu, ka nodarbības notiek vienā specializētajā sporta bāzē- aprīkotajā VEF sporta kluba telpās.
LFK aktīvi piedalās Latvijas boksa federācijas un Latvijas karatē do federācijas darbībā. Plaši izveidojušās attiecības ar Latvijas teikvando un aikido federācijām. Sporta klubi, kuri ir oficiālie federācijas biedri, atrodas visā Latvijas teritorijā. 1998. gada 30.janvārī LFK atzina LR Izglītības un Zinātnes ministrijas Sporta komiteja.
1999.gadā tika parakstīts līgums starp LR Izglītības un zinātnes ministrijas sporta komiteju un koordinācijas federācijas padomi.
Uz doto brīdi LFK sportisti jau sasnieguši daudzas panākumu virsotnes, kļuvuši par Pasaules un Eiropas čempioniem (profesionālajā un amatieru kikboksā) mums ir uzvaras un balvas no prestižiem starptautiskiem turnīriem Latvijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Čehijā, Šveicē, Itālijā, Norvēģijā, Baltkrievijā, Malaizijā, Spānijā un citās valstīs ar sasniegumiem karatē, teikvando, boksā , kā arī ar demonstrējumiem dažādu veidu cīņu mākslās.


 

LATVIJAS KIKBOKSINGA FEDERĀCIJA
Brīvības gatve 197, korpuss 36, ofiss 202, Rīga LV-1039, Latvija
Tālr.: (+371) 26226838
E-pasts: , Internets: www.wakolat.lv